Międzynarodowa Konferencja PostGradMarTec 2021 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-21

Międzynarodowa Konferencja PostGradMarTec 2021

KORAB CEMT Young 2021
Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców i Inżynierów aktywnych w sektorze Technologii Morskich PostGradMarTec 202, ktora pozwoli zaprezentować dokonania młodych naukowców i absolwentów kierunków okrętowych z 13 państw leżących na 3 kontynentach (Europa, Azja, Ameryka Południowa).

W imieniu organizatorów mamy przyjemność zaprosić na 2 edycję Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców i Inżynierów aktywnych w sektorze Technologii Morskich PostGradMarTec 2021, będącej kontynuacją zeszłorocznej KORAB CEMT Young 2020

Konferencja odbędzie się w formie on-line w dniach 3-4 listopada 2021 r.

Organizowana jest przez Towarzystwo Okrętowców Polskich KORAB przy współpracy z Confederation of Maritime  European Technology Societies CEMT oraz Royal Institution of Naval Architects.

Wszelkie informacje dot. konferencji znajdziecie państwo na naszej stronie:
Chętnych do uczestniczenia jako słuchacze zapraszamy do rejestracji do dnia 25 października poprzez link: