Aktualności | Politechnika Gdańska

Treść strony

Etyka wydawnicza

Etyka wydawnicza

Wydawnictwo Politechniki Gdańskiej realizując zadania wynikające z profilu swojej działalności uwzględnia stosowne akty prawne i kieruje się zachowaniem najwyższych standardów wydawniczych i zasad etyki wydawniczej zgodnej z wytycznymi Komitetu ds.

Konferencja Młodych Naukowców z okazji 15-lecia.... - za pośrednictwem Internetu

zdjęcie
 

ZAPRASZAMY na Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców.

"XVIII edycja Konferencji i 15 lat wspierania młodych naukowców –
świętuj z nami rozwój polskiej nauki"

Chcesz podzielić się swoją pracą Młodego Naukowca?
Chcesz zaprezentować swoje osiągnięcia naukowe i zawodowe?
Chcesz zdobyć doświadczenie konferencyjne, poznać młodych naukowców
reprezentujących inne jednostki naukowe?

WEŹ UDZIAŁ w XVIII Ogólnopolskiej Konferencji dla Młodych Naukowców pt.

Wyniki rozpatrzonych w I etapie podań o przyznanie miejsca w Domu Studenckim na rok akademicki 2026/2027

Dom Studencki nr 8
Na kontach studenckich na portalu Moja PG zostały opublikowane wyniki rozpatrzonych podań o przyznanie miejsca w Domu Studenckim na rok akademicki 2026/2027.

Za rozdział miejsc w I etapie odpowiada Komisja Stypendialna.

Aby otrzymać miejsce w Domu Studenckim należało uzyskać minimum 64,4 pkt. Studenci studiów niestacjonarnych, studenci miejscowi oraz studenci posiadający tytuł magistra (lub równorzędny) nie otrzymali w tym etapie miejsc.  

Sprawdź powód odmowy

Kandydaci niepełnoletni – zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na podjęcie studiów

Kandydaci niepełnoletni – zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na podjęcie studiów
Kandydaci, którzy nie ukończyli 18. roku życia, mogą brać udział w rekrutacji na studia, jednak zobowiązani są do przedstawienia zgody rodzica lub opiekuna prawnego na podjęcie studiów.

Podczas elektronicznej rejestracji kandydat powinien dołączyć skan podpisanej zgody do dokumentów wymaganych w procesie rekrutacji.

”Spotkania przy sterze” - dialog bibliotek akademickich Trójmiasta

grupa osób

W piątek miała miejsce druga edycja "Spotkań przy sterze" – spotkania dyrektorów i kierownictwa trójmiejskich bibliotek, przede wszystkim akademickich, mającego na celu integrację i nawiązanie bliższej współpracy pomiędzy tymi instytucjami. W tym roku jego gospodarzem była Biblioteka PG.

Spotkanie otworzyli: prof. dr hab. inż. Dariusz Mikielewicz, Prorektor ds. Nauki Politechniki Gdańskiej, oraz dr Anna Dąbrowska, Dyrektor Biblioteki PG.

Subskrybuj