Base Group Sp. z o.o. na PG – spotkanie stacjonarne | Politechnika Gdańska

25 May 2022 10:00 - 14:00

Kategoria: Inne

Typ: Spotkanie

25 maja br. Biuro Karier PG oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zaprasza studentów i absolwentów PG na spotkanie z przedstawicielami firmy produkcyjnej Base Group Sp. z o.o.

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biuro Karier PG serdecznie zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej na spotkanie z przedstawicielami firmy produkcyjnej Base Group Sp. z o.o.

Dnia 25.05.2022

Od godziny 10:00 – 14:00 - będziemy na Ciebie czekać przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa. Magdalena Chącia (Lider działu Personalnego) i Maria Grzelak (Specjalista ds. rekrutacji i EB) przedstawią na jakich stanowiskach możesz się rozwijać w Base Group!

Od godziny 12:30 – 14:00 – w Auli - nasi przedstawiciele, absolwenci Politechniki Gdańskiej - Krzysztof Mądry (Dyrektor Produkcji) i Damian Gorzkiewicz (Lider Systemu Zapewnienia Jakości) opowiedzą o tym co można osiągnąć w firmie produkcyjnej, jak działają procesy w branży metalowej
i przede wszystkim Jak uratowaliśmy Nowy Jork i jak zatopiliśmy niezatapialne!
Opowiemy również o aktualnych procesach rekrutacyjnych.

Firma Base Group – zajmuje się produkcją maszyn i wysokiej jakości spawanych konstrukcji

Serdecznie zapraszamy!