I Wydziałowe Targi Pracy dla WA i WILiŚ | Politechnika Gdańska

24 May 2022 10:00 - 14:00

Kategoria: Inne

Typ: Targi pracy

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej wraz z Wydziałem Architektury oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w I Wydziałowych Targach Pracy.

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej wraz z Wydziałem Architektury oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w I Wydziałowych Targach Pracy, które odbędą się 24.05.2022 r., w godz. 10.00–14.00, w Gmachu Głównym PG Gdańskiej, w holu na poziomie 300.

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które chcą poznać specyfikę pracy w branży architektonicznej i budowlanej. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z aktualnymi trendami i potrzebami rynku pracy, w tym z ofertami praktyk, staży bądź pracy przygotowanymi przez pracodawców. Rozmowy z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników.

Uczestnictwo w targach może być ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży. W trakcie targów, studenci i absolwenci będą mieli możliwość konsultacji z doradcą ds. przedsiębiorczości oraz umówienia się na spotkanie z doradcą zawodowym Biura Karier.

Na targach gościć będziemy następujące firmy:

• Alstal Grupa Budowlana,
  • Baskervill,
  • Bauhaus,
  • Biuro Rozwoju Gdańska,
  • Budimex,
  • Builder Polska,
  • Doraco,
  • Ekoinbud,
  • Europrojekt Gdańsk SA,
  • Grupa Kapitałowa PEKABEX,
  • Highway Sp. z o.o.,
  • Keller Polska Sp. z o.o.,
  • MAARTE,
  • Mostostal Warszawa SA,
  • NDI SA,
  • PERI Polska Sp. z o.o.,
  • PORR SA,
  • Schleifer Milczanowski SIM Architekci,
  • STRABAG,
  • YIT Development Sp. z o.o.

Podczas targów swoje stanowisko będzie miała Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia.

Patronat medialny nad I Wydziałowymi Targami Pracy objęli: Builder Polska oraz Architektura & Biznes