Górski marsz z Nordic Walking | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-06-27

Górski marsz z Nordic Walking

GO PhD

Trwa rejestracja do wydarzenia sportowo-edukacyjnego - 3 dniowego wyjazdu rekreacyjnego „Górski marsz z Nordic Walking” realizowanego przez KRD przy wsparciu Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach konkursu „Organizowanie działań na rzecz rozwoju sportu akademickiego w 2018 roku”. Zapiszcie się już dziś, aby w scenerii Beskidu Śląskiego zdobywać wiedzę ze zdrowego trybu życia w formie praktycznych i teoretycznych warsztatów.

Oferujemy:

• bezpłatny udział w praktycznym szkoleniu i treningu Nordic Walking w Beskidzie Śląskim;
  • bezpłatny udział w praktycznych warsztatach z zakresu zdrowego żywienia;
  • bezpłatny udział w warsztatach z zakresu wpływu aktywności fizycznej na kondycję psychofizyczną opartych o wiarygodne badania naukowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie podczas wydarzenia;
  • zwrot kosztów podróży II klasą PKP lub innym środkiem transportu komunikacji zbiorowej,
  • do kwoty 60 zł w jedną stronę;
  • nawiązanie kontaktów z innymi aktywnymi doktorantami z wielu polskich ośrodków akademickich uczestniczących w wydarzeniu.

Nie zwlekajcie! Liczba miejsc OGRANICZONA!

Szczegóły na stronie KRD.