Intelligent Autonomous Vehicles Cup 2018 na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-06-27

Intelligent Autonomous Vehicles Cup 2018 na Politechnice Gdańskiej

Vehicles Cup

Pierwsza edycja zawodów bezzałogowych, autonomicznych pojazdów latających i jeżdżących, które staną do rywalizacji w trzech emocjonujących konkurencjach, odbędzie się 6 lipca w godzinach 9:00–15:00 na terenie Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej.

Osoby chcące zobaczyć zmagania pilotów i konstruktorów podczas Intelligent Autonomous Vehicles Cup 2018 mogą przyjść na wydarzenie w roli obserwatora. Posiadacze własnych konstrukcji, którzy pragną spróbować swych sił w rywalizacji powinni zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie eti.pg.edu.pl/safeidea/rejestracja. Udział w zawodach wezmą zarówno pojazdy autonomiczne, jak i zdalnie sterowane. Rozegrane zostaną trzy konkurencje: wyścigi dronów (Drone Race), poszukiwanie znaczników (Marker Search) oraz Freestyle, w którym zawodnicy zaskoczą widzów swoją pomysłowością.

Na najlepszych zawodników w każdej konkurencji czekają atrakcyjne nagrody, między innymi płytki rozwojowe Blue Gecko Bluetooth Kit, iMX7 Meerkat czy DragonBoard 410c. Rejestracja trwa tylko do 30 czerwca, a udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji i aktualności można znaleźć na stronie eti.pg.edu.pl/safeidea/iav-cup-2018 oraz w wydarzeniu na facebooku.

Zawody IAV Cup 2018 organizowane są przez Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Wydział Elektrotechniki i Automatyki oraz Koło Naukowe SafeIDEA. Wydarzenie poprzedza konferencję IAV 2019, poświęconą inteligentnym, autonomicznym pojazdom.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem iavcup@pg.edu.pl.

19 wyświetleń