V Międzynarodowa Konferencja Medical Science Pulse -Interdyscyplinarność w nauce i badaniach naukowych | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-06-27

V Medical Science Pulse

Szanowni Państwo!

Konferencja odbędzie się 22-23 maja 2018r. w Opolu, na terenie PMWSZ.

Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej:

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów, pracowników uczelni wyższych i instytutów naukowo-badawczych oraz zainteresowanych różnymi aspektami dotyczącymi interdyscyplinarności w nauce i badaniach naukowych.

Celem głównym Konferencji jest promowanie rozwoju naukowego młodych pracowników nauki i studentów, a także stworzenie forum dyskusji naukowych oraz prezentacji badań i osiągnięć naukowców w środowisku międzynarodowym i krajowym.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami konferencji Międzynarodowej Konferencji Pulsu Uczelni/ Medical Science Pulse w latach 2014-2017, organizatorzy proponują, obok teoretycznych wykładów, intensywne szkolenia znacząco podnoszące kompetencje uczestników w zakresie prezentowanej tematyki, w tym m.in. warsztaty dotyczące opracowania projektów naukowych i publikacji z zakresu nauk biomedycznych czy analiz statystycznych wyników badań ilościowych.

Specjalnie do młodych naukowców adresowana jest część plakatowa i moduł Master Class umożliwiający w sposób czynny prezentację planów badawczych i dyskusję w przyjaznym i profesjonalnym gronie badaczy z całego świata.

Niezwykle wysoki poziom merytoryczny, goście z Europy i USA, panele szkoleniowe, dyskusje i debaty oraz atrakcyjna cena - te cechy wyróżniają naszą Konferencję w skali krajowych propozycji. Uczestnicy otrzymają certyfikaty wraz z punktami edukacyjnymi.

Ze względu na duże zainteresowanie Konferencją, przypominamy, że niższa cena obowiązuje jedynie do 31 marca 2018 r.

Zapraszamy do PMWSZ w Opolu!

Komitet Naukowy i Organizacyjny V MK MSP PMWSZ w Opolu

Kontakt: