IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej [WYDARZENIE ONLINE] | Politechnika Gdańska

Biuro Karier i Absolwentów

Data dodania: 2021-11-15

IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej [WYDARZENIE ONLINE]

Na zdjęciu po lewej stronie widoczna jest informacja o wydarzeniu. Po prawej  stronie na tle szklanego budynku uścisk dłoni dwóch kobiet.

Oferty pracy, staży i praktyk, okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm, poznanie ich wymagań i oczekiwań w stosunku do konkretnych stanowisk pracy, możliwość  poznania  specyfiki pracy w danej branży, a także okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

(Aktualizacja, dn. 10.11.2021) W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną i wzrostem zakażeń koronawirusem podjęto decyzję o zmianie formuły wydarzenia. IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej odbędzie się online. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na stronie Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Już 16 listopada br. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biuro Karier PG zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w IX Dniu Strefy na Politechnice Gdańskiej.

Po dwuletniej przerwie powracamy z wydarzeniem stacjonarnym na Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek 40) na którym w godzinach 10:00 – 15:00 w holu głównym oraz w sali 125 zaprezentują się czołowe firmy działające w PSSE:

Dodatkowo  w trakcie trwania całej imprezy członkowie zespołu PGRacing Team zapraszają wszystkich zainteresowanych na swoje stoisko przed budynek Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, gdzie będzie można obejrzeć bolid oraz zadać pytania dotyczące pojazdu oraz całego zespołu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!