I Wydziałowe Targi Pracy dla branży architektonicznej i budowlanej na PG | Politechnika Gdańska

Biuro Karier i Absolwentów

Data dodania: 2022-05-16

I Wydziałowe Targi Pracy dla branży architektonicznej i budowlanej na PG

Na zdjęciu na czarnym tle widnieje informacja o targach.

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej wraz z Wydziałem Architektury oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w I Wydziałowych Targach Pracy, które odbędą się 24 maja br., w godz. 10:00 – 14:00w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, w holu, na poziomie 300.

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które chcą poznać specyfikę pracy w branży architektonicznej i budowlanej. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z aktualnymi trendami i potrzebami rynku pracy, w tym z ofertami praktyk, staży, bądź pracy, przygotowanymi przez pracodawców. Rozmowy z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

W trakcie targów, studenci i absolwenci będą mieli możliwość  konsultacji z doradcą ds. przedsiębiorczości oraz umówienia się na spotkanie z doradcą zawodowym Biura Karier.

Na targach gościć będziemy następujące firmy:

• Alstal Grupa Budowlana
  • Baskervill
  • Bauhaus
  • Biuro Rozwoju Gdańska
  • Budimex
  • Builder Polska
  • Dabi
  • Doraco
  • Ekoinbud
  • Europrojekt Gdańsk S.A.
  • GDA Architekci
  • Grupa Kapitałowa PEKABEX
  • Keller Polska Sp. z o. o
  • MAARTE
  • Mostostal Warszawa S.A.
  • NDI S.A.
  • PERI Polska Sp. z o.o.
  • Schleifer Milczanowski SIM Architekci
  • STRABAG
  • YIT Development Sp. z o.o.
  • Wolski Architekci Sp. z o.o.

Podczas targów swoje stanowisko będzie miała Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami  Integralia.

Patronat medialny nad I Wydziałowymi Targami Pracy objęli: Builder Polska oraz Architektura & Biznes.