Sukces absolwentki WA PG w ogólnopolskim konkursie „Drewno w Architekturze”
Z radością chcielibyśmy poinformować, że absolwentka naszego Wydziału Alicja Kaźmierczak uzyskała III miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsze magisterskie prace dyplomowe „Drewno w Architekturze” za pracę „Arti-Gia-Nato. Architektura w obliczu zanikania tożsamości miejsca. Centrum Lokalnej Tożsamości i Rzemiosła w Papierni Papieskiej w Grottaferrata”, której promotorką była dr inż. arch. Małgorzata Skrzypek-Łachińska.