Za nami pierwszy Świąteczny Jarmark Cudów na Politechnice Gdańskiej
W piątek, 12 grudnia, plac przed Gmachem Głównym rozbrzmiewał świątecznymi piosenkami i pachniał pierniczkami. Kulminacyjnym momentem dnia było symboliczne odpalenie światełek na Eko-ince, w którym udział wzięli: Maria Mrówczyńska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Polski, Piotr Borawski – wiceprezydent Gdańska wspólnie z rektorem Politechniki Gdańskiej, prof. Krzysztofem Wildem i władzami PG. Wszyscy przekazali życzenia dla społeczności akademickiej.