Wspomnienie lata z ENHANCE na Politechnice Gdańskiej
W czasie tegorocznych szkół letnich ENHANCE na Politechnice Gdańskiej nie zabrakło okazji do spotkań i integracji uczestników z zagranicznych uczelni z naszą społecznością akademicką. W organizację wydarzeń dla gości włączyli się studenci Politechniki, reprezentujący Samorząd Studentów PG.
