Odsłonięcie pamiątkowej tablicy na budynku „Bratniak”
Zapraszamy na wyjątkową uroczystość, jaką będzie odsłonięcie tablicy upamiętniającej studentów, absolwentów oraz wszystkie osoby i organizacje współtworzące historię naszej Uczelni po II Wojnie Światowej związane z aktywnością w budynku „Bratniak”, którego nazwa pochodzi od Zrzeszenia Studentów Polaków Politechniki Gdańskiej „Bratnia Pomoc”.
