Celem programu POLONIUM jest zwiększenie efektywności uczelni w pozyskiwaniu najzdolniejszych kandydatów spoza Polski, na studia w Szkole Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej. Nabór w programie będzie trwał od 6 października do 15 listopada do godz. 23.59.
Dla kogo?
Dla osób przyjętych do Szkoły Doktorskiej na PG, rozpoczynających kształcenie na I roku oraz II roku, których promotorem/potencjalnym promotorem jest pracownik PG i którzy nie byli wcześniej doktorantami studiów doktoranckich na PG, spełniających warunki regulaminu.
Co można zyskać?
Stypendium w programie wynosi maksymalnie 2 500 PLN brutto miesięcznie i przyznawane jest na okres maksymalnie 12 miesięcy.