Za nami uroczyste posiedzenie Senatu PG z okazji promocji akademickich
Uroczystość odbyła w Auli Politechniki Gdańskiej. Udział w niej wzięli prof. Krzysztof Wilde, rektor PG, przedstawiciele kolegium rektorskiego, Senatu PG, władz wydziałów, samorządu studentów, a także licznie zgromadzona społeczność akademicka i zaproszeni goście. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej.
Promocje akademickie otrzymały osoby, które swój tytuł lub stopień uzyskały w 2025 roku.

