Sprawdzianu predyspozycji do zawodu architekta 2022 - podział na grupy i informacje | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-06-03

Sprawdzianu predyspozycji do zawodu architekta 2022 - podział na grupy i informacje

egzamin

Lista uczestników sprawdzianu:

Na Sprawdzian predyspozycji do zawodu architekta,  część I – rysunek odręczny odbywający się w Gmachu Głównym PG należy przynieść:

  • dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem poświadczający tożsamość; 
  • przybory: ołówki 2B lub 3B, gumkę, długopis;

Tematem pracy będzie kompozycja złożona z elementów przestrzennych i draperii.
 

Przed wejściem do Gmachu Głównego będą informacje jak dojść do sal rysunkowych (Dziedzińce im. J. Heweliusza i D. Fahrenheita).

Na Sprawdzian predyspozycji do zawodu architekta,  część II – test kwalifikacyjny odbywający się zdalnie należy zapewnić sobie stabilne łącze internetowe (zalecane przeglądarki internetowe w najnowszych wersjach dla komputerów: Chrome, Firefox, Safari, Edge; dla urządzeń mobilnych: Safari, Chrome).

W przeglądarce należy mieć uruchomione wsparcie dla plików cookies oraz skryptów javascript. W domyślnych ustawieniach przeglądarki obie opcje powinny być już uruchomione. Jeżeli przeglądarka dysponuje narzędziami do blokowania wyskakujących okienek pop-up lub blokowania narzędzi śledzących, zalecane jest ich wyłączenie.

Dostęp do kursu on-lineSprawdzian predyspozycji do zawodu architekta, część II – 2022   https://enauczanie.pg.edu.pl/moodle/course/view.php?id=24124  :

Najpóźniej do dn. 8.06.2022 każdy kandydat otrzyma indywidualną wiadomość e-mail wraz z instrukcją logowania na adres e-mail podany w procesie rekrutacji (w przypadku braku takiej wiadomości hasło można utworzyć przechodząc na stronę:
https://enauczanie.pg.edu.pl/moodle/login/forgot_password.php         

i wpisując swój adres e-mail (ten sam, który został podany przy rejestracji).

Dostęp do kursu będzie możliwy po zalogowaniu do platformy, kurs  będzie widoczny w zakładce Moje Kursy. Zaleca się wykonanie próbnego logowania przed terminem rozpoczęcia testu i zapoznanie się z zamieszczonymi tam instrukcjami.

UWAGA.  Czas rozpoczęcia i zakończenia części II sprawdzianu predyspozycji do zawodu architekta: 10:00-14:00

Należy zaopatrzyć się w:

  • materiały i narzędzia do wykonania rysunków (zadań projektowych): papier format A3, ołówki HB, B1, B2, cienkopis, gumka
  • aparat fotograficzny/telefoniczny lub skaner (wymagane będzie wykonanie skanu bądź zdjęcia swojej pracy i załączenie pliku z obrazem na stronę Sprawdzianu).

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Wydziałową Komisją Rekrutacyjną Architektury:

Tel.: 58 348 67 01,

Mail: rekrutacja-arch@pg.gda.edu.pl

4133 wyświetleń