Zapraszamy na Politechnikę Gdańską | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-07-29

Zapraszamy na Politechnikę Gdańską

zdjęcie

Gratulujemy wszystkim kandydatom, którzy zostali przyjęci na swoje wymarzone kierunki.
Życzymy udanych zasłużonych wakacji – nie trzeba już dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów.
Zapraszamy do logowania w systemie Moja PG oraz zapoznania się ze stroną Wydziału,
gdzie znajdziesz cenne informacje. Od tej pory wszystkie pytania kieruj do swojego Dziekanatu Wydziału.

Jeżeli niewiele  brakowało Ci, aby dostać się na wymarzony kierunek nie rezygnuj.

Możesz złożyć odwołania od decyzji (jeżeli otrzymałeś decyzje o nieprzyjęciu na studia)
lub złożyć podanie o przeniesienie. Wzory pism  znajdziecie na swoich profilach w systemie e-rekrutacja. Wydrukowane i osobiście podpisane podania należy przesłać pocztą na adres  komisji rekrutacyjnej wydziału, na który chcielibyście się przenieść lub ewentualnie złożyć podanie  w dziekanacie właściwego wydziału.

Progi punktowe które gwarantowały znalezienie  się na liście przyjętych,
na dany kierunek studiów są opublikowane na stronie progi punktowe .

Rekrutacja dodatkowa będzie prowadzona  na wybrane kierunki studiów
w terminie od 6. 9.21 do 13.09.21

Więcej informacji (w tym harmonogram  i listę kierunków) znajdziesz na naszej stronie
w aktualnościach już 02.09.2021r.