Różnorodność, Równość i Inkluzja w społeczności. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-13

Różnorodność, Równość i Inkluzja w społeczności.

Różnorodność

Uniwersytet Śląski w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Community of diversity, equity and inclusion: Towards supporting well-being and sustainability - Różnorodność, Równość i Inkluzja w społeczności – wspieranie dobrostanu i zrównoważonego rozwoju.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-22 marca br. online na kanale YouTube.

Konferencja poświęcona będzie problemom realizacji polityk oraz planów równości, różnorodności i inkluzji w środowiskach akademickich, a także innym aspektom rozwoju dobrostanu różnych grup społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu płci.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie https://uniwersytetotwarty.us.edu.pl/en/conference-dei/

Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.
Link do wydarzenia będzie można pobrać ze strony internetowej Konferencji w dniu wydarzenia.