Webinar "Jak zmierzyć się ze swoimi uprzedzeniami?" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-11

Webinar "Jak zmierzyć się ze swoimi uprzedzeniami?"

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza pracowników do udziału w krótkim, 60-minutowym webinarze pt. "Anti-Bias Lunch Breaks" poświęconym zarządzaniu uprzedzeniami i przeciwdziałaniu dyskryminacji, który odbędzie się w czwartek, 14 marca w godzinach 12:00-13:00. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu ENHANCE+

"Anti-Bias Lunch Breaks" to cykl spotkań online organizowanych przez Sojusz ENHANCE, których celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji - w miejscu pracy, studiów i życiu prywatnym. Webinary prowadzi Melih Özkardes - Rzecznik ENHANCE ds. równego traktowania, który w Sojuszu koordynuje działania w obszarze DEI - Diversity, Equity, Inclusion.

W spotkaniach uczestniczą nauczyciele akademiccy, pracownicy administracyjni, doktoranci i studenci z uczelni zrzeszonych w ENHANCE Alliance.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Centrum Współpracy Międzynarodowej