BAZUNA 2022 | Politechnika Gdańska

Treść strony

BAZUNA 2022

To już 50 lat jak miłośnicy piosenki turystycznej spotykają się na Ogólnopolskich Turystycznych Przeglądach Piosenki Turystycznej BAZUNA. Rocznica warta świętowania !

Organizatorzy 50. Ogólnopolskiego Turystycznego Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2022 zapraszają w dniach 7 - 10 lipca 2022 r. na teren kampusu Politechniki Gdańskiej. Wykonawcy piosenek, wśród których będą z pewnością ci najbardziej popularni i oczekiwani, występować będą na głównej scenie przed Gmachem Głównym naszej uczelni oraz na estradzie w kultowym Klubie Kwadratowa.
Jubileusz
50 lecia OTPPS BAZUNA to nie tylko koncerty. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby podczas święta piosenki turystycznej dla nikogo nie zabrakło atrakcji. Przygotowywane są m.in. wystawy prezentujące historię kultury studenckiej naszej Alma Mater oraz pięć dekad spotkań, rajdów i wspólnego śpiewania pod szyldem BAZUNY.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poświęconych 50. Bazunie.

Po zakończeniu obchodów, na stronach internetowych  organizatorów dostępne będą filmy, relacje i wspomnienia z wydarzeń z minionych lat oraz  rocznicowego Przeglądu BAZUNA 2022.