Nowa przewodnicząca i członkowie zarządu SSPG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-22

Nowa przewodnicząca i członkowie zarządu SSPG

SSPG
W styczniu rozpoczęła się nowa kadencja Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej. W tym roku w zarządzie SSPG działa 13 studentek i studentów. Wybrano nową przewodniczącą i członków zarządu. Część z nich to studenci, którzy już pracowali w samorządzie w

Przewodniczącą SSPG została Oliwia Hauchszulz z Wydziału Architektury, która zastąpiła w tej funkcji Agnieszkę Skotnicką. Marcin Jasiukowicz pełni funkcję z-cy ds. finansowo-gospodarczych. Monika Mocarska zajmować się będzie dydaktyką i jakością kształcenia. Julia Omilianowicz została zastępcą ds. socjalnych. Za komunikację i promocję odpowiedzialny jest Kacper Węgrowski, za kulturę i sport Jakub Swat, natomiast Krzysztof Wąsiewski działa w zakresie współpracy zewnętrznej i przedsiębiorczości.

Zastępcą ds. rozwoju struktury informatycznej został Aleksander Mielczarek. W roli rzecznika praw studenta zadebiutuje Dominika Stolc.

Dodatkowo w tej kadencji zostali powołani

• pełnomocnik ds. internacjonalizacji i  równości - Paulina Chobot
  • pełnomocnik ds. współpracy międzyuczelnianej – Dorota Nagórska
  • pełnomocnik ds. nowoczesnych mediów – Krzesimir Koniecko