Forum Organizacji i Kół Akademickich | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-19

Forum Organizacji i Kół Akademickich

baner reklamujacy FOKA 2024
21 marca 2024 r. Forum Organizacji i Kół Akademickich (FOKA) już po raz XVIII zawita na Politechnice Gdańskiej. Nie zwlekaj i przyjdź na dziedzińce Heweliusza i Fahrenheita, od godziny 9:00 do 15:00, podczas Dnia Otwartego uczelni, by poznać wspaniałe możliwości, jakie oferują najróżniejsze koła i organizacje, by umilić sobie studenckie życie.

FOKA to świetna okazja dla maturzystów i studentów PG, by poznać ponad 40 kół i organizacji działających na naszej uczelni.
Odwiedzając FOKĘ możecie porozmawiać z członkami kół, dowiedzieć się jaki jest cel ich organizacji lub czego można się u nich nauczyć. Daje Wam to możliwość wstąpienia do koła, zgodnie z Waszymi zainteresowaniami!

Podczas samego wydarzenia organizowana jest też Focza Gra Po Gmachu Głównym, gdzie możecie zbierać pieczątki od kół i organizacji za wykonywanie od nich malutkich zadań, które możecie później wymienić na najróżniejsze nagrody.
 
FOKA organizowana jest przez BEST Gdańsk - grupę lokalną Board of European Students of Technology - międzynarodowej organizacji zrzeszającej studentów uczelni technicznych.
 
18 wyświetleń