Wsiądź na rower, hulajnogę i dołącz już dziś! | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-26

Wsiądź na rower, hulajnogę i dołącz już dziś!

baner Rowerem na Uczelnię 2024
W ramach prowadzonej na Politechnice Gdańskiej i Uniwersytecie Gdańskim od 2022 r. kampanii Rowerem na Uczelnię, zachęcamy pracowników, studentów i doktorantów do korzystania ze zrównoważonych środków transportu takich jak rower i hulajnoga w codziennych dojazdach.

Dojazdy na Uczelnię rowerem i hulajnogą to nie tylko bezemisyjne, ciche i pozytywnie wpływające na zdrowie sposoby dotarcia do celu, ale również przemyślany wybór na rzecz środowiska.

Dołączając do 3. edycji kampanii Rowerem na Uczelnię, robisz coś dobrego dla swojego zdrowia i klimatu, możesz rywalizować z innymi oraz dodatkowo masz możliwość zdobycia nagród.

Jak wziąć udział w kampanii Rowerem na Uczelnię?

By dołączyć do kampanii RnU zarejestruj się na stronie rowery.pg.edu.pl.  Uczestnicy poprzednich edycji kampanii nie muszą tego robić. Następnie regularnie dodawaj przejazdy z i do Uczelni w okresie od 2.04.2024 do 30.09.2024. Dzięki rankingom publikowanym na stronie rowery.pg.edu.pl, możesz śledzić swoje postępy i rywalizować z innymi uczestnikami w jednej z 2 kategorii: pracownicy i studenci/doktoranci.

śród nowych funkcjonalności strony kampanii, oprócz publikacji rankingów najlepszych uczestników, jest także możliwość jednoczesnego dodawania przejazdów w obie strony, co ułatwi rejestrację przejazdów uczestnikom, którzy do i z Uczelni pokonują ten sam dystans.

Nagrody w 3. edycji Rowerem na Uczelnię

Na studentów, pracowników i doktorantów PG czekają upominki za zrealizowanie 70 i 100 przejazdów oraz bony zakupowe dla 3 uczestników z największą liczbą przejazdów i 1 uczestnika z największą liczbą przejechanych kilometrów w każdej z 2 kategorii: pracownicy i studenci/doktoranci.

Ponadto w każdym miesiącu trwania kampanii odbędzie się losowanie dodatkowych nagród wśród uczestników, którzy jako pierwsi w danym miesiącu wykonają i zarejestrują 10 przejazdów z i do Uczelni.

Aktywny udział w kampanii Rowerem na Uczelnię to także szansa wzięcia udziału w wydarzeniach współtowarzyszących: wiosennym przeglądzie rowerowym oraz wydarzeniach w ramach Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju PG w dniach 14-18.10.24, podczas którego odbędzie się finał RnU.

Dołącz do 3 edycji Rowerem na Uczelnię. To proste!

Rejestracja nowych uczestników na stronie rowery.pg.edu.pl będzie trwać od 25.03.2024 do ostatniego dnia trwania kampanii.

Rejestracja i regulamin

Do zobaczenia na trasie! Zespół ds. Zrównoważonego Rozwoju PG

Masz pytania? Napisz do nas: rowery@pg.edu.pl

5 wyświetleń