Piknik Nauki Fahrenheita – wyrusz w podróż pełną naukowych odkryć | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-04-17

Piknik Nauki Fahrenheita – wyrusz w podróż pełną naukowych odkryć

baner rejlamujacy 3 Piknik Nauki Fahrenheita
Uczelnie Fahrenheita zapraszają 26 maja na wyjątkowe wydarzenie, które łączy edukację z rozrywką, czyli 3. Piknik Nauki Fahrenheita na Górze Gradowej. To będzie dzień pełen zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń! 

Niezależnie od tego, czy fascynuje Cię precyzja nauk ścisłych, medycyna od kuchni, bogactwo świata biologicznego czy nieśmiertelność nauk humanistycznych, na Pikniku Nauki Fahrenheita każdy znajdzie coś dla siebie:

  • bądź świadkiem zadziwiających eksperymentów, które wzbudzą podziw dla fascynującego świata wokół nas!
  • daj się porwać entuzjastom nauki – eksploruj pod okiem edukatorów, naukowców i animatorów!
  • zanurz się we wciągających dyskusjach i weź udział w pasjonujących rozmowach o nauce!

Poza tętniącym energią miasteczkiem naukowym na gości czekać będą pokazy, dyskusje, warsztaty, konkursy, debata, a nawet niecodzienny pokaz mody

Piknik Nauki Fahrenheita powstał z inicjatywy Uczelni Fahrenheita i organizowany jest razem z Hevelianum już po raz trzeci. Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański łączą siły, tworząc program przybliżający naukowe zagadnienia zarówno najmłodszym odkrywcom, jak i dorosłym uczestnikom. Mnożymy ciekawość i dzielimy się pasją, pokazując nieoczywiste oblicze nauki.

Piknik odbędzie się w godz. 11.00-16.00. Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowy program wydarzenia zostanie opublikowany niebawem na stronie Uczelni Fahrenheita. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z powodu wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Strona wydarzenia na Facebooku

118 wyświetleń