Koło Naukowe KSTO KORAB ogłasza nabór studentów do projektów | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-27

Koło Naukowe KSTO KORAB ogłasza nabór studentów do projektów

rowerki wodne
W związku z przygotowaniami do startów w zawodach pojazdów wodnych w 2025 r., Koło Naukowe KSTO KORAB ogłasza nabór studentów do drużyn przygotowujących nowe jednostki do regat.

Nabór jest prowadzony do następujących regat:

  1. International Waterbike Regatta (Chorwacja, 05.2025). Rowerki wodne - usłyszycie o najgorętszym temacie, czyli IWR 2024 - zajęliśmy 2 miejsce, a za rok chcemy przywieźć puchar za pierwsze! Usłyszycie także o każdym z naszych rowerów.
  2. International Submarine Regatta (USA, 06.2025). Nautilus 3 - czyli, co jeśli powiedzielibyśmy wam że rowerki mogą pływać i ścigać się pod wodą?
  3. Energy Boat Challenge (Monaco, 07.2025). Solar - jak pływa i lata ten innowacyjny pojazd zasilany ogniwami fotowoltaicznymi, oraz jak go przygotowujemy na zawody w Monaco.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji i umiejętności, w oparciu o dobrą zabawę i samodzielną pracę przy projektowaniu, budowie oraz wyścigach jednostek pływających.

Szczegóły związane z udziałem i ewentualnym dofinansowaniem w ramach projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” (Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027), zostaną omówione na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się we wtorek 28.05.2024 r., o godz. 16:30 w sali 702, IBO (budynek 30, dawny gmach WOiO).

Zapraszamy studentów wszystkich uczelni, wydziałów, kierunków i specjalności

68 wyświetleń