Koło Naukowe SimLE ogłasza nabór studentów do projektów | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-07

Koło Naukowe SimLE ogłasza nabór studentów do projektów

ASV Rybitwa
ASV Rybitwa.  Fot. mat. SimLE
Koło Naukowe SimLE ogłasza nabór studentów do projektów: ASV Zimorodek oraz Rakieta R7.
  1. „ASV Zimorodek – Rozwój i budowa autonomicznego pojazdu nawodnego w ramach KN SimLE na Politechnice Gdańskiej i udział w międzynarodowych zawodach RoboBoat 2025 na Florydzie, USA.” Celem projektu jest zbudowanie trzeciej iteracji autonomicznego pojazdu nawodnego w ramach Programu SimLE SeaSentinel. W zakres projektu wchodzą prace związane z budową kadłuba, układu zasilania, układu sterowania oraz tworzeniem oprogramowania.
  2. „Rakieta R7 - Rozwój i budowa rakiety hybrydowej wraz z mobilną stacją startową w ramach KN SimLE na Politechnice Gdańskiej oraz udział w międzynarodowych zawodach FAR-OUT i EuRoC.” Celem projektu jest zbudowanie siódmej iteracji rakiety sondującej w ramach programu SimLE SimBa. W zakres projektu wchodzą prace związane z budową struktury, silnika, układu elektronicznego, stacji naziemnej i tworzeniem oprogramowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji i umiejętności, w oparciu o dobrą zabawę i samodzielną pracę przy projektowaniu i budowie pojazdów autonomicznych oraz rakiet sondujących.

Nabór do projektu odbędzie się na podstawie przygotowanych CV wysłanych na adresy mailowe:
1. seasentinel@simle.pl
2.
wiktor.boltrukiewicz@simle.pl
CV należy przesyłać w formacie wymaganym przez Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dostępnym na stronie Ministerstwa.

Szczegóły związane z udziałem i ewentualnym dofinansowaniem w ramach projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” (Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027) zostaną omówione na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w czwartek 13.06.2024 r., w ProtoLab I (ul. Traugutta 99 - Budynek nr 65), o godz. 18:00 (w sprawie projektu nr 1) i o godz. 19:00 (w sprawie projektu nr 2).

Zapraszamy studentów wszystkich uczelni, wydziałów, kierunków i specjalności.

33 wyświetleń