I edycja Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-01

I edycja Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP”

Szczegóły Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP
Narodowy Bank Polski zaprasza studentów kierunków ekonomicznych do udziału w Programie Stypendialnym „Złote Indeksy NBP".

Celem programu jest promowanie roli Narodowego Banku Polskiego w krajowym systemie bankowym, podnoszenie poziomu wiedzy na temat zadań NBP oraz wsparcie młodych, zdolnych osób kształcących się na kierunkach ekonomicznych oferowanych przez publiczne uczelnie akademickie w Polsce.
Program umożliwi Stypendystom udział w inicjatywach edukacyjnych popularyzujących działalność NBP, a uzyskane świadczenie pieniężne pomoże rozwijać zainteresowania z zakresu ekonomii, finansów i bankowości.

W Programie Stypendialnym mogą wziąć udział studenci I, II i III roku kierunków ekonomicznych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, studiują w trybie dziennym i nie ukończyli 26. roku życia.

Zgłoszenia do programu są przyjmowane do 16 września 2024 r.

NBP przyzna stu wyróżniającym się studentom świadczenie pieniężne w wysokości 10.000,00 zł wypłacane w 10 miesięcznych ratach w trakcie roku akademickiego 2024/2025.

Szczegóły Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP" oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie https://nbp.pl/edukacja/zlote-indeksy-nbp/.