PG zaprasza na kursy przygotowawcze na studia | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-08-07

PG zaprasza na kursy przygotowawcze na studia

tablica
Rozpoczynasz studia na Politechnice Gdańskiej? Chcesz wejść dobrze przygotowany w rok akademicki? Skorzystaj z oferty kursów z matematyki i fizyki, przygotowanych z myślą dla nowo przyjętych studentów.

Cykle zajęć dla osób rozpoczynających studia na PG w roku akademickim 2024/2025 przygotowały Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Centrum Matematyki PG. Kursy opracowano w oparciu o wymogi programowe poszczególnych wydziałów Politechniki Gdańskiej.

Zapisy już się rozpoczęły, a pierwsze zajęcia odbędą się jeszcze w sierpniu. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące kursów, a o szczegółach przeczytać można na stronach Centrum Matematyki PG oraz Wydziału FTiMS.

Kursy Centrum Matematyki PG

Centrum przygotowało kurs matematyki dla osób rozpoczynających studia na PG w roku akademickim 2024/2025. Zajęcia będą odbywać się online na platformie eNauczanie Politechniki Gdańskiej.

Kurs adresowany jest głównie do studentów przyjętych na pierwszy rok studiów. Centrum Matematyki zaprasza jednak do udziału również uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcą nieco wcześniej zapoznać się z wymaganiami uczelni w tym zakresie. Wcześniejsze rozpoczęcie powtórki z programu obowiązującego na maturze z matematyki umożliwi lepsze usystematyzowanie materiału. Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy Centrum Matematyki Politechniki Gdańskiej.

Aby się zapisać, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, uiścić opłatę oraz przesłać podpisaną umowę w dwóch egzemplarzach. Potwierdzenie dokonania wpłaty należy przesłać do 16 sierpnia 2024 r. pocztą elektroniczną na adres: cm@pg.edu.pl

Zapisz się

Kurs zaplanowano w dniach od 26 sierpnia do 6 września. Zajęcia prowadzone będą 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 17:00 – 19:00.