Dni Otwarte CTT (w każdy pierwszy czwartek miesiąca) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-23

Dni Otwarte CTT (w każdy pierwszy czwartek miesiąca)

zdjęcie

Dn. 5.01.2023 r. Centrum Transferu Technologii PG zaprasza pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na konsultacje, które od 2023 r. będą się odbywały cyklicznie w każdy pierwszy czwartek miesiąca. CTT zaprasza zarówno osoby, które dopiero zamierzają rozpocząć projekty badawcze, jak i tych, którzy już realizują prace o potencjale komercyjnym.

W tym samym czasie na Dni Otwarte zaprasza również Szkoła Startup. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do osób, które posiadają pomysł rozwiązania problemu lub potrzeby rynkowej, jak również chcących dołączyć do zespołu, który już taki pomysł rozwija.

CTT zaprasza do wcześniejszego umawiania się na konsultacje: osobiste, telefoniczne lub online (poprzez MS Teams). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Centrum Transferu Technologii; kontakt: ctt@pg.edu.pl lub tel. 58 348 66 40.