Nabór promotorów doktorantów - rekrutacja na r.a. 2023/2024 | Politechnika Gdańska

Nabór promotorów doktorantów - rekrutacja na r.a. 2023/2024

9 - 26 Styczeń 2023

Kategoria: Nauka

Typ: Spotkanie

W dn. 9 - 26 stycznia 2023 r. będzie trwać nabór potencjalnych promotorów do Szkoły Doktorskiej na r.a. 2023/2024. Szczegóły na stronie Szkoły Doktorskiej.

W dn. 9 - 26 stycznia 2023 r. będzie trwać nabór potencjalnych promotorów do Szkoły Doktorskiej na r.a. 2023/2024. Szczegóły na stronie Szkoły w zakładce > Dla promotorów > Potencjalni promotorzy - kandydaci > Nabór promotorów doktorantów do Szkoły Doktorskiej - rekrutacja na r.a. 2023/2024 (dostępnej po zalogowaniu jak do moja.pg).

Ankiety potencjalnych promotorów będą podlegać weryfikacji przez przedstawicieli dyscyplin w Radzie Szkoły Doktorskiej (termin: do 31 stycznia). Następnie listy kandydatów na promotorów trafią do rad dyscyplin / dziedzin w celu finalnego zatwierdzenia w postaci uchwały (termin: do 28 lutego). Lista zaakceptowanych potencjalnych promotorów wraz z wypełnionymi przez nich ankietami zostanie opublikowana w marcu na stronie Szkoły Doktorskiej.

UWAGA! Powyższe terminy są nieprzekraczalne z uwagi na ich sprzężenie z procesem rekrutacji kandydatów do szkoły. Nabór dotyczy tylko osób chcących podjąć się opieki promotorskiej nad doktorantami w Szkole Doktorskiej współprowadzonej z IMP PAN i IBW PAN. Nie dotyczy Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej.