Spotkanie informacyjne ws. naboru do programu Szkoły Startup | Politechnika Gdańska

Spotkanie informacyjne ws. naboru do programu Szkoły Startup

8 March 2023 16:00 - 17:00

Kategoria: Współpraca

Typ: Spotkanie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w związku z naborem do Szkoły Startup, które są dobrą okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat programu oraz skonsultować się z kierownikiem projektu.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł” jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

Zgłoszone zespoły wezmą udział w 60-godzinnym cyklu zajęć wykładowo-warsztatowych oraz otrzymają opiekę doświadczonych mentorów biznesowych, jak również konsultacje w zakresie rozwoju technologii ze strony pracowników Politechniki Gdańskiej.

Okazją, aby przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem do Szkoły Startup będzie 1 z 4 spotkań informacyjnych, które odbędą się w dniach:

• online (MS Teams) – 2.03, 8.03, 14.03 oraz
  • stacjonarnie 16.03 w budynku Hydromechaniki.

Spotkania przeznaczone są również dla osób zainteresowanych udziałem w programie, które nie mają jeszcze opracowanego pomysłu startupowego lub skompletowanego zespołu do rozwoju swojego pomysłu.

Informacje dla uczestników: