Nabór do programu Startup School One– spotkanie informacyjne | Politechnika Gdańska

Nabór do programu Startup School One– spotkanie informacyjne

12 October 2023 16:00 - 17:00

Kategoria: Edukacja

Typ: Spotkanie

Do 22.10.2023 r. można składać wnioski do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Weź udział w spotkaniach informacyjnych i zapoznaj się z możliwościami, które oferuje Gdańsk Tech Startup School.

Do 22.10.2023 r. trwa czwarty nabór wniosków do programu pre-inkubacyjnego Startup School One pod nazwą „Sprawdź swój pomysł”.

Z możliwościami, które oferuje Gdańsk Tech Startup School można zapoznać się podczas spotkań informacyjnych:

• online na MS Teams – 12.10.2023 r.;
  • stacjonarnie – 16.10.2023 r., godz. 16.00 w sali nr 308/309 w budynku nr 42 (nowe ETI) na Politechnice Gdańskiej.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stoiskach informacyjnych na wydziałach PG.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł” jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

Zgłoszone zespoły uczestników wezmą udział w 60-godzinnym cyklu zajęć wykładowo- warsztatowych oraz otrzymają opiekę ekspertów i mentorów biznesowych, jak również konsultacje w zakresie rozwoju technologii ze strony pracowników Politechniki Gdańskiej.