Nabór do programu Startup School One– spotkanie informacyjne | Politechnika Gdańska

Nabór do programu Startup School One– spotkanie informacyjne

7 March 2024 16:00 - 17:00

Kategoria: Edukacja

Typ: Spotkanie

Do 10 marca 2024 r. można składać wnioski do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Weź udział w spotkaniach informacyjnych i zapoznaj się z możliwościami, które oferuje Gdańsk Tech Startup School.

Do 10 marca 2024 r. trwa piąty nabór wniosków do programu pre-inkubacyjnego Startup School One pod nazwą „Sprawdź swój pomysł”.

Z możliwościami, które oferują programy Gdańsk Tech Startup School można zapoznać się podczas spotkań informacyjnych:

• online na MS Teams – 5 marca 2024 r.;
  • stacjonarnie – 7 marca 2024 r., godz. 16.00 w sali NE 309 w budynku nowego ETI na Politechnice Gdańskiej.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł” jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

Zgłoszone zespoły uczestników wezmą udział w 60-godzinnym cyklu zajęć wykładowo- warsztatowych oraz otrzymają opiekę ekspertów i mentorów biznesowych, jak również konsultacje w zakresie rozwoju technologii ze strony pracowników Politechniki Gdańskiej.