Dzień Ziemi 2021 | Politechnika Gdańska

22 April 2021 10:00 - 14:00

Kategoria: Inne

Typ: Festiwal

Z okazji Dnia Ziemi sprzątnijmy razem teren wokół akademików!

Drodzy Studenci oraz cała społeczności akademicka!

Z okazji tegorocznego Dnia Ziemi Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej organizuje akcję sprzątania terenów zielonych w okolicy Domu Studenckiego nr 2, na końcu ulicy Traugutta w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich chętnych wraz ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną – im więcej nas, tym lepszy będzie efekt!

Spotykamy się 22.04.2021, o godz. 10:00 przed akademikiem nr 2. Sprzątamy przez 3 godziny, po czym przechodzimy pod DMWA, aby zasadzić tam drzewko upamiętniające wspólny wysiłek :) Koniec akcji przewidziany jest na godzinę 14:00.

Worki oraz pojemniki na śmieci zapewni Wydział Gospodarki Komunalnej. Rękawiczki zapewnia DMWA. O maseczki prosimy zadbać we własnym zakresie.

Osobą do kontaktu w sprawie tej akcji jest Urszula Szymajda-Grzegory z DMWA: urszula.grzegory@pg.edu.pl. W celach logistycznych prosimy o wypełnienie ankiety złożonej z 4 pytań: ANKIETA.