Nowoczesne zarządzanie biznesem – wykłady z praktykami | Politechnika Gdańska

Nowoczesne zarządzanie biznesem – wykłady z praktykami

22 April 2021 13:15 - 14:15

Kategoria: Inne

Typ: Wykład

Zapraszamy na drugi cykl organizowany w ramach przedmiotów prowadzonych przez prof. Marię Jastrzębską oraz dr. inż. Marcina Potrykusa (Wydział ZiE PG). Wykłady odbędą się w formie zdalnej i są otwarte dla wszystkich.

Czwartek 22.04.2021 o godz. 13.15

WEJŚCIE NA SPOTKANIE

Wykład: „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” - wykład realizowany przez przedstawiciela Warszawskiego Instytut Bankowości

Czas trwania: 60 min

Prelegent: Jarosław Jezierski – menadżer, ekonomista, kierownik projektów i jednostek organizacyjnych

***

Jarosław Jezierski – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i studiów menadżerskich MBA na Polish Open University/Oxford Brookes University. Ma za sobą doświadczenia w branży motoryzacyjnej, medycznej i finansowej. Od 2009 pracownik i współpracownik Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Obecnie wykładowca Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Prowadzi wykłady dotyczące zarządzania ryzykiem finansowym oraz oszczędzania i inwestowania długoterminowego.

Prywatnie, w wolnym czasie, inwestor giełdowy nie grający spekulacyjnie, ale długoterminowo (tak jak jego mistrz inwestowania Warren Buffet).