Pierwszy Dzień otwarty w Przedszkolu MegaMocni PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-08-30

Pierwszy Dzień otwarty w Przedszkolu MegaMocni PG

Uczelnia przyjazna rodzicom

W dniu 5 sierpnia 2023 r. pierwszy raz mogliśmy zajrzeć do środka nowo utworzonego Przedszkola MegaMocni PG. Pomieszczenia nabrały kolorów i zostały umeblowane, a samo przedszkole wypełniło się dziećmi.

Dzień Otwarty był dobrą okazją dla rodziców, aby poznać placówkę, jej organizację oraz kadrę pedagogiczną. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, m.in. kodowanie na dywanie, malowanie twarzy, roboty, tace sensoryczne czy kosmiczną rakietę. Dzieci chętnie włączały się do zorganizowanych zajęć, dzięki czemu mogły poznać swoich rówieśników, atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu.

Szczegółowe informacje dotyczące Przedszkola MegaMocni PG można znaleźć na stronie Biura Kanclerza w zakładce „Uczelnia przyjazna rodzicom”.