Zakończenie pierwszego roku szkolnego w Przedszkolu MegaMocni PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-10

Zakończenie pierwszego roku szkolnego w Przedszkolu MegaMocni PG

Festyn
fot. MegaMocni

Rok szkolny 2023/2024 w Przedszkolu MegaMocni PG dobiegł końca. Z tej okazji
18 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia pierwszego roku przedszkolnego, którą
z radością i dumą świętowaliśmy z przedszkolakami oraz ich rodzicami.

Festyn rozpoczęły występy artystyczne w wykonaniu dzieci, pokazy taneczne i wokalne przygotowywane pod czujnym okiem wychowawców. Każdy występ był pełen emocji, radości i uśmiechów, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami od swoich najbliższych.

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólne gry i zabawy. Na dzieci czekały liczne atrakcje, w tym zabawy sportowe i konkurencje zespołowe. Kulminacyjnym punktem dnia była niezwykła atrakcja – piana party!

Zakończenie pierwszego roku szkolnego w Przedszkolu MegaMocni PG było wyjątkowym wydarzeniem, pełnym radości, wzruszeń i zabawy.

Dziękujemy wszystkim za udział, a przedszkolakom życzymy cudownych wakacji, pełnych słońca
i nowych przygód!

Do zobaczenia we wrześniu!

1 wyświetlenie