V.II etapu rozdziału miejsc w Domach Studenckich | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-09-16

V.II etapu rozdziału miejsc w Domach Studenckich

zdjęcie przedstawia budynek Domu Studenckiego nr 5 na ulicy Wyspiańskiego

Na kontach studenckich zostały opublikowane wyniki V etapu rozdziału miejsc w Domach Studenckich.

sprawdź powód odmowy

Jeśli otrzymałeś miejsce w Domu Studenckim:
  1. Studenci, którzy otrzymali miejsce w DS zobowiązani są do zakwaterowania się najpóźniej do 4 października 2022 r. Po tym terminie studenci tracą prawo do zamieszkania w DS na okres co najmniej jednego roku akademickiego, a dodatkowo wpłacona kaucja nie będzie podlegać zwrotowi (nie dotyczy osób, które pisemnie powiadomiły administrację DS o późniejszym przyjeździe).
  2. Kwaterowanie osób, którym przyznano miejsca w Domu Studenckim rozpoczyna się 29 września 2022 r.
  3. Wysokość opłat za zamieszanie w akademiku określa „Cennik opłat za zamieszkanie w domach studenckich”, który dostępny jest na stronie Osiedla Studenckiego

Studenci, którzy otrzymali miejsce w Domu Studenckim nr 11 będą mogli się zakwaterować dopiero w dniach 7-10.2022 r.

Jeśli nie otrzymałeś miejsca w Domu Studenckim:

W trakcie roku akademickiego będzie możliwość otrzymania miejsca w DS w ramach VI etapu. Pierwsza taka możliwość będzie już 7.10.2022 r.

zapoznaj się z zasadami VI etapu