Nabór w konkursie Actinium | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-14

Nabór w konkursie Actinium

grafika reklamująca konkurs Actinium

W programie Actinium Supporting Most Talented Candidates dofinansowane są stypendia dla szczególnie uzdolnionych studentów, którzy rozpoczynają studia stacjonarne I lub II stopnia na Politechnice Gdańskiej.

Nabór wniosków trwa od 14.10-14.11.2022 r.

Budżet i warunki realizacji projektu

• Stypendium w programie ACTINIUM wynosi miesięcznie 1.000 zł i przyznawane jest na okres 10 miesięcy.
  • Wnioski o przyznanie stypendium mogą być składane przez studentów przyjętych na pierwszy roku studiów stacjonarnych I lub II stopnia, którzy osiągnęli wysokie wyniki w postępowaniu kwalifikacyjnym oraz wykazali się szczególną aktywnością i wybitnymi dokonaniami w okresie dotychczasowego kształcenia.

Do kogo jest skierowany?

Środki w ramach Programu przyznawane są w trybie konkursowym. Konkurs skierowany jest do studentów studiów I i II stopnia przyjętych na pierwszy rok studiów na Politechnice Gdańskiej od semestru zimowego roku akademickiego 2022/2023.

Jak aplikować?

• Nabór wniosków będzie trwał od 14.10-14.11.2022 r.
  • Wnioski wraz dokumentacją należy składać drogą elektroniczną pod adres actinium@pg.edu.pl do Działu Spraw Studenckich
  • Wnioski powinny być wysłane z konta studenckiego (@student.pg.edu.pl)
  • Wnioski wraz z dokumentacją powinny być wysłane, w ramach możliwości, w jednym spójnym pliku w formacie .pdf

dokumenty konkursowe