Nabór wniosków w konkursie Actinium Supporting Most Talented Candidates (01.03-31.03.2023) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-03

grafika reklamująca konkurs Actinium
Celem programu jest zwiększenie efektywności Politechniki Gdańskiej w konkurowaniu o najzdolniejszych kandydatów na studia, na kierunkach odpowiadających tematyce Centrów POB.

W programie Actinium Supporting Most Talented Candidates dofinansowane są stypendia dla szczególnie uzdolnionych studentów, którzy rozpoczynają studia stacjonarne na Politechnice Gdańskiej.

Nabór wniosków trwa od 01.03.2023 r. do 31.03.2023 r.

Budżet i warunki realizacji projektu

• Stypendium w programie ACTINIUM wynosi miesięcznie 1.000 zł i przyznawane jest na okres 10 miesięcy.
  • Wnioski o przyznanie stypendium mogą być składane przez studentów przyjętych na pierwszy roku studiów stacjonarnych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w postępowaniu kwalifikacyjnym oraz wykazali się szczególną aktywnością i wybitnymi dokonaniami w okresie dotychczasowego kształcenia.

Do kogo jest skierowany?

Środki w ramach Programu przyznawane są w trybie konkursowym. Konkurs skierowany jest do studentów studiów stacjonarnych II stopnia przyjętych na pierwszy rok studiów na Politechnice Gdańskiej od semestru letniego roku akademickiego 2022/2023.

Jak aplikować?

• Nabór wniosków trwa od 01.03.2023 r. do  31.03.2023 r. do godz. 23.59
  • Wnioski wraz dokumentacją należy składać drogą elektroniczną pod adres actinium@pg.edu.pl do Działu Spraw Studenckich
  • Wnioski powinny być wysłane z konta studenckiego (@student.pg.edu.pl)