Actinium Supporting Most Talented Candidates [edycja wiosenna] | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-06

Actinium Supporting Most Talented Candidates [edycja wiosenna]

baner reklamujący Actinium
W wiosennej edycji programu Actinium Supporting Most Talented Candidates dofinansowane są stypendia dla szczególnie uzdolnionych studentów, którzy rozpoczynają studia stacjonarne II stopnia na Politechnice Gdańskiej.

Budżet i warunki realizacji projektu

• Stypendium w programie ACTINIUM wynosi miesięcznie 1.000 zł i przyznawane jest na okres 10 miesięcy.
  • Wnioski o przyznanie stypendium mogą być składane przez studentów przyjętych na pierwszy roku studiów stacjonarnych II stopnia, którzy osiągnęli wysokie wyniki w postępowaniu kwalifikacyjnym oraz wykazali się szczególną aktywnością i wybitnymi dokonaniami w okresie dotychczasowego kształcenia.

Do kogo jest skierowany?

Środki w ramach Programu przyznawane są w trybie konkursowym. Konkurs skierowany jest do studentów studiów II stopnia przyjętych na pierwszy rok studiów na Politechnice Gdańskiej od semestru letniego roku akademickiego 2023/2024.

Jak aplikować?

• Nabór wniosków trwa od 04.03.2024 do 03.04.2024
  • Wnioski wraz dokumentacją należy składać w formie elektronicznej przez system MojaPG w Module Granty
  • Wszystkie osiągnięcia muszą być potwierdzone