Stypendium rektora - możliwość szybkiej wypłaty | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-13

Stypendium rektora - możliwość szybkiej wypłaty

Dłoń podpisująca dokument
Przypominamy o możliwości złożenia oświadczenia o zrzeczeniu się prawa do odwołania. Polecamy skorzystanie z tej możliwości studentom, którzy otrzymali decyzję pozytywną ws. stypendium rektora, są z niej zadowoleni i nie zamierzają się odwoływać oraz zależy im na wypłacie stypendium jeszcze przed Świętami.

Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 12 do Regulaminu świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej.

Pobierz wzór oświadczenia

Metoda złożenia oświadczenia zależy od formy składania samego wniosku:

- wniosek składany papierowo - oświadczenie należy złożyć do Komisji w formie papierowej (osobiście lub wrzucając do skrzyni podawczej)

- wniosek składany elektronicznie - oświadczenie należy przesłać przez ePUAP. Wypełniony dokument powinien być podpisany podpisem zaufanym. Opcjonalnie można wysłać samo pismo, bez załącznika, a w piśmie zamieścić treść oświadczenia. W treści lub temacie pisma prosimy zawrzeć dopisek: do Komisji Stypendialnej.

Podpisz dokument podpisem zaufanym

Wypłata stypendium rektora następuje po uprawomocnieniu się decyzji, czyli po 14 dniach od dnia odbioru decyzji. Po złożeniu wspomnianego oświadczenia decyzja staje się prawomocna.