Wnioskowanie o stypendia w semestrze zimowym 2024/2025 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-24

Wnioskowanie o stypendia w semestrze zimowym 2024/2025

wachlarz polskich banknotów o różnych nominałach
Od dnia 7 do 21 października 2024 r. Komisja Stypendialna przyjmuje wnioski o stypendium socjalne, rektora, dla osób niepełnosprawnych. Aby otrzymać stypendium na pełny okres, należy złożyć wniosek w ww. terminie.

Serdecznie zapraszamy studentów do biura Komisji w Bratniaku (budynek nr 23, p. 204-205) w godzinach dyżurów, szczególnie jeśli nie masz pewności w kwestii kompletności wniosku.

Sprawdź godziny dyżurów

Podania można składać także za pośrednictwem poczty lub wrzucając wniosek do skrzyni podawczej umiejscowionej na I piętrze w Bratniaku. Przypominamy, że o stypendium rektora oraz o stypendium dla osób niepełnosprawnych można zawnioskować także elektronicznie, do czego serdecznie zachęcamy.

Sprawdź jak złożyć wniosek

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych stypendiów dostępne są w dedykowanych zakładkach.

Zobacz

Informujemy, że studenci obsługiwani są pojedynczo (bez rodziców/dziadków/kolegów)!