Pracownicy Politechniki w Mediolanie z wizytą na Politechnice Gdańskiej
W dniach 23–27 marca 2026 roku Politechnika Gdańska gościła 20 pracowników administracyjnych Politecnico di Milano – partnera w europejskim sojuszu uczelni ENHANCE.