Dzień Absolwenta 2026 – spotkajmy się 13 czerwca br. na Politechnice Gdańskiej
Już 13 czerwca 2026 roku kampus Politechniki Gdańskiej ponownie stanie się miejscem wyjątkowego spotkania pokoleń. Dzień Absolwenta to coroczne święto społeczności akademickiej, które łączy tradycję z nowoczesnością i daje okazję do powrotu w mury uczelni, spotkań z dawnymi znajomymi oraz poznania aktualnego oblicza Uczelni.
Postępowanie o nadanie stopnia doktora
Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiejRozprawa doktorska
Streszczenie
Recenzja 1
Recenzja 2
Recenzja 3
Wesołych Świąt! 🐣🌷
Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu i pięknych, nowych wspomnień! 🌼🥚
Architektura bliskości - o typach relacji we współczesnym świecie (warsztaty psychoedukacyjne)
Współczesne relacje rzadko przypominają gotowe makiety. To raczej dynamiczne konstrukcje, które wymagają odpowiednich materiałów, dobrego planu i… zrozumienia fundamentów.
Współczesne relacje rzadko przypominają gotowe makiety. To raczej dynamiczne konstrukcje, które wymagają odpowiednich materiałów, dobrego planu i… zrozumienia fundamentów.
Kultura jako pomost, czyli od wielokulturowości do międzykulturowości: kolejne spotkanie z cyklu OTWÓRZ SIĘ, ODWAŻ SIĘ!
Dzięki międzykulturowości możemy patrzeć na świat z wielu perspektyw. Sprzyja to rozwojowi osobistemu i społecznemu, pozwala przełamywać stereotypy, budować wzajemny szacunek oraz lepiej rozumieć innych ludzi. Kompetencje międzykulturowe stają się dziś niezwykle ważne – szczególnie w kontekście pracy w zróżnicowanych zespołach.
Międzykulturowość nie polega na rezygnacji z własnej tożsamości, lecz na umiejętnym łączeniu różnorodności w sposób harmonijny i twórczy.
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Niech ten czas przyniesie radość, nadzieję i wiele pięknych chwil w gronie najbliższych.
życzą Dyrekcja i Pracownicy
Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej
Wiosna wzywa! – dołącz do kampanii “Rowerem na Uczelnię”
Dołącz do kampanii, której częścią jesteśmy my – pracownicy, studenci i doktoranci naszej uczelni, którzy na co dzień korzystają z roweru, hulajnogi lub urządzenia transportu osobistego (UTO). Od 2022 roku, w czterech edycjach rywalizacji, wzięło udział 630 osób z Politechniki Gdańskiej, w tym 54 uczestników wszystkich edycji.