O kulisach zarządzania dużą korporacją gospodarczą | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-26

O kulisach zarządzania dużą korporacją gospodarczą

spotkanie autorskie
Spotkanie autorskie z Pawłem Olechnowieczem
Zapraszamy na niezwykłe i wyjątkowe spotkanie z jednym z najwybitniejszych polskich menedżerów - Pawłem Olechnowiczem, autorem książki „Dziwne przypadki polskiego menedżera”, podczas którego dowiemy się o kulisach wielu Jego decyzji, reakcji rządzących oraz metodach pracy i zarządzania dużą korporacją gospodarczą.

Historia Pawła Olechnowicza, wybitnego menedżera i twórcy sukcesu grupy Lotos pokazuje, że na szczyt międzynarodowego biznesu wiedzie długa i trudna droga. Losy Pawła Olechnowicza prowadzą Go z małej wsi na Wileńszczyźnie przez studia w Krakowie, dyrektorowanie w elbląskim Zamechu, pracę w zarządzie międzynarodowego koncernu ABB w Zurychu, aż do Gdańska gdzie zbudował nowoczesną firmę zarządzaną według międzynarodowych standardów.

W pracy zawodowej zawsze najważniejsi byli dla niego ludzie i ich dobro. Aby osiągnąć zamierzone cele biznesowe, niejednokrotnie działał poza schematami i podejmował ryzykowne decyzje. Jego odwaga i determinacja sprawiły, że niewielka Rafineria Gdańska zmieniła się w jeden z najnowocześniejszych koncernów naftowych w Europie. Jako menedżer odnosił spektakularne sukcesy, ale także mierzył się z atakami i niestabilnością sytuacji politycznej.

Choć po zmianie władzy w Polsce w 2015 i odwołaniu Go ze stanowiska zajął się działalnością innowacyjną we własnej spółce to Jego dokonania w Lotosie i dalsze losy tej firmy i Jego są wciąż żywe i stanowią kanwę wielu debat i dyskusji.

Spotkanie odbędzie się: 16 listopada 2021 roku / wtorek   w godz. 15.00 - 16.30 w Auli Politechniki Gdańskiej, Gmach Główny II piętro.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Wejście na spotkanie nastąpi tylko za okazaniem bezpłatnych biletów otrzymanych w wyniku dokonania rezerwacji. Bilet można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Bilety na spotkanie dostępne są na stronie https://bilety.pg.edu.pl/event/o-kulisach-zarzadzania

Uczestnicy spotkania będą mogli zakupić książkę na stoisku wydawniczym oraz otrzymać autograf autora.

Regulamin spotkania autorskiego O kulisach zarządzania dużą korporacją gospodarczą

100 wyświetleń