Fundusz projektów autorskich kół naukowych | Politechnika Gdańska

Fundusz projektów autorskich kół naukowych

Koła studenckie

Koła studenckie, których jest ponad 80 na Politechnice Gdańskiej, skupiają młodych zaangażowanych ludzi, o kreatywnych wizjach, dostrzegających nietypowe rozwiązania czy chcących realizować nowe idee i swoje pasje.

Wyobraź sobie, że to dzięki Twojemu wsparciu ci młodzi ludzie będą mogli wziąć udział w kolejnych niesamowitych projektach. Nasi studenci już teraz opracowują i tworzą m. in. bolidy, łodzie podwodne, mosty, aplikacje, budują prototypy, dzięki którym przyczyniają się do eksploracji kosmosu, głębin czy szos. Z wyników badań naszych studentów korzystają renomowane instytucje m.in. Niemiecka czy Szwedzka Agencja Badań Kosmicznych.

Aktywnie działają lokalnie, starając się uzyskaną wiedzę architektoniczną wykorzystywać do tworzenia nowoczesnego, ekologicznego otoczenia. Wspierając nasze koła studenckie, uzyskasz możliwość rozwijania ich projektów edukacyjnych i badawczych.

Nasze koła organizują zawody, warsztaty, konkursy, a także biorą udział w licznych konkursach i zawodach. Z wielu wracają z medalami i wysokimi miejscami w rankingach.

Podaruj PG