Zdjęcia pamiątkowe z Dnia Absolwenta | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-05

Zdjęcia pamiątkowe z Dnia Absolwenta

Zjazdy Absolwentów

Drodzy nasi absolwenci, udostępniamy Wam mini galerię pamiątkową z Dnia Absolwenta, który odbył się 27 maja 2023r. na Politechnice Gdańskiej abyście mieli do czego wracać myślami i pobudzać potrzebę organizacji spotkań absolwentów roczników, które reprezentujecie.

Zgłoszenie organizacji zjazdu możecie dokonać poprzez formularz elektroniczny lub tradycyjnie poprzez kontakt z wydziałowym Pełnomocnikiem Dziekana ds. Absolwentów lub osoby wyznaczonej do kontaktu z Absolwentami:

• Wydział Architektury: Pani dr inż. arch. Małgorzata Rogińska Niesłuchowska, link
  • Wydział Chemiczny: Pani dr hab. inż. Agnieszka Pladzyk, Prodziekan ds. organizacji studiów, link.
  • Wydział Elektrotechniki i Automatyki: Pani Magdalena Szymanowska - Poniatowska, Sekcja kancelaryjna, link.
  • Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki: p. Jolanta Czapiewska, Biuro Wydziału, link.
  • Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej: dr inż. Magdalena Lemańska, link.
  • Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska: Magdalena Wrocławska, Biuro Współpracy międzynarodowej i promocji, link.
  • Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa: dr hab. inż. Mariusz Deja, Prodziekan ds. współpracy, link.
  • Wydział Zarządzania i Ekonomii: Mateusz Dobrzyński, Dział Promocji, link.

Zapraszamy Was do kontaktu.