Koło Naukowe „Materiały w Medycynie” zaprasza studentów do wspólnych działań | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-03

Koło Naukowe „Materiały w Medycynie” zaprasza studentów do wspólnych działań

foto
Fot. Bartosz Bańka/PG 
Koło Naukowe „Materiały w Medycynie" zaprasza zainteresowanych tą tematyką studentów do rekrutacji. To doskonała możliwość realizacji własnych badań, rozwijania kompetencji, poszerzania wiedzy z zakresu inżynierii biomateriałów, pracy w interdyscyplinarnym zespole badawczym, zrozumienia etapów zarządzania projektami naukowymi, rozwoju umiejętności miękkich i zaplanowania swojej przyszłej kariery naukowej lub zawodowej.  

Informacje o najnowszych działaniach Koła: 

W związku z chęcią rozszerzenia działalności badawczej, został otwarty nabór do projektu PLUTONIUM pt. "Opracowanie nowego wstrzykiwalnego ceramiczno-polimerowego cementu kostnego" (IDUB, PG; kierownik projektu: dr inż. Marcin Wekwejt)

Więcej informacji 

Członkowie Koła planują także złożyć wniosek w projekcie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” (Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, który przewiduje cykl certyfikowanych szkoleń zarówno specjalistycznych jak i z umiejętności miękkich w celu przygotowania członków zespołu badawczego do udziału w międzynarodowych konferencjach oraz targach

Więcej informacji 

W celu zgłoszenia prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: knbiomaterialy.wimio@pg.edu.pl w terminie do 8.06.2024 r.

108 wyświetleń