• Przerastają Cię codzienne sprawy, a problemy nabierają nieproporcjonalnych rozmiarów?
  • Odczuwasz stres lub przedłużające się stany smutku?
  • Dręczy Cię poczucie pustki?
  • Zdarzają Ci się napady agresji, myśli samobójcze?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK warto skorzystać z darmowego wsparcia organizowanego przez Politechnikę Gdańską:

Centrum Pomocy Psychologicznej

Z pomocy psychologa i psychoterapeuty w ramach usług Centrum Pomocy Psychologicznej może skorzystać bezpłatnie każdy student i doktorant Politechniki Gdańskiej.

Aby umówić się na konsultację należy wysłać maila z poczty studenckiej Politechniki Gdańskiej na adres: a.burkiewicz@gumed.edu.pl, Na maila odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00.

W ramach konsultacji nie prowadzimy długoterminowej psychoterapii, udzielane jest wsparcie krótkoterminowe, a w razie potrzeby studenci kierowani są do placówek specjalistycznych, w tym na psychoterapię do ośrodków współpracujących. Ilość spotkań uzależniona jest od zgłaszanego problemu.

Centrum Pomocy Psychologicznej nie jest ośrodkiem interwencji kryzysowej. Aby uzyskać pilną pomoc w sytuacjach nagłych, należy zgłosić się do: 

  • Ośrodka interwencji kryzysowej, gdzie pomoc udzielana jest całodobowo
  • Izby przyjęć, gdzie, w trybie dyżurowym niezwłocznie i całodobowo, można odbyć konsultację psychiatryczną, a w razie wskazań również psychologiczną  - Kliniczny Oddział Ratunkowy, UCK, Gdańsk, ul. Mariana Smoluchowskiego 17, Centrum Medycyny Inwazyjnej, parter.